Nowości

Kombinezony Ducati SuMisura: wyraź swoją pasję w unikalnym stylu

2023-02-10


Projekt SuMisura umożliwiający personalizację kombinezonów motocyklowych powstał we współpracy z Dainese, by spełnić najwyższe oczekiwania Ducatisti.

Wykonane z wzorową precyzją i z topowych jakości materiałów, mogą zostać dopasowane do indywidualnych wymiarów, aby zapewnić użytkownikowi swobodę ruchów i maksymalną ochronę. Wystarczy kilka kliknięć na dedykowanej stronie ducatisumisura.com, aby dostosować kombinezon Ducati, modyfikując kolory, logo i napisy.

SuMisura oferuje możliwość stworzenia projektu bez wychodzenia z domu. Na stronie znajdują się szczegółowe instrukcje dotyczące wymiarów i dopasowywania kombinezonu, a także konfigurator, który pozwala użytkownikowi spersonalizować wybrany model. Gotowy szkic można zapisać i przesłać do dealera. W celu poznania szczegółów realizacji prosimy o kontakt z dealerami DucatiTylko do 31 marca 2023 roku do każdego zakupionego kombinezonu SuMisura otrzymasz bezpłatnie pojemną torbę Ogio Ducati na swój wyścigowy komplet. Odwiedź ducatisumisura.com i skonfiguruj wymarzony kombinezon już teraz!


#DucatiApparel #SuMisura