Promocje dealera

Grudniowa oferta specjalna: SuperSport 950 i 950 S z tłumikiem Akrapovič gratis!

2023-12-01


Przygotowaliśmy dla Was kolejną znakomitą ofertę, z której możecie skorzystać wyłącznie do końca bieżącego roku, czyli do soboty 30 grudnia 2023 włącznie. Tylko teraz do każdego SuperSporta 950 i 950 S możecie otrzymać końcówkę układu wydechowego Akrapovič w cenie motocykla, bez żadnych dodatkowych opłat.

Homologowany tłumik opracowany we współpracy z renomowaną firmą Akrapovič, wykonany z tytanu i z osłoną termiczną z włókna węglowego, poprawia nie tylko wygląd motocykla, ale też pozytywnie wpływa na wrażenia akustyczne. Jednocześnie spełnia wszystkie aktualne przepisy UE dotyczące jazdy po drogach publicznych. Końcówkę układu wydechowego o szacowanej wartości 5500 złotych dodajemy teraz do każdego sprzedanego w grudniu SuperSporta 950 i SuperSporta 950 S.

Promocja dotyczy wyłącznie motocykli znajdujących się na stanie magazynowym dealerów i importera, które zostaną zarejestrowane w 2023 roku. Oferta nie łączy się z pozostałymi akcjami wyprzedażowymi.Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Twoim dealerem Ducati.


#Ducati #SuperSport950 #Akrapovič