Promocje dealera

Konkurs: przetestuj Multistradę V4 i wygraj wyjazd do Hiszpanii

2023-09-15

 

Zachęcamy wszystkich motocyklistów do wzięcia udziału konkursie, którego nagrodą będzie motocyklowa przygoda życia, a wykonanie zadania konkursowego to czysta przyjemność.

Zasady są proste – liczymy na Waszą kreatywność! Wystarczy odbyć jazdę testową motocyklami Multistrada V4 S lub Multistrada V4 Rally w salonach Ducati, a następnie opisać swoje wrażenia z jazdy, dołączając swoje zdjęcie z Multistradą. Im ciekawszy opis i fotografia, tym większe szanse na wygraną. Zwycięży osoba, której opis uzyska najwięcej pozytywnych opinii, a nagrodą w konkursie jest uczestnictwo w wyjeździe motocyklowym do Hiszpanii, który odbędzie się w terminie od 14 do 21 października 2023 roku. Zgłoszenia konkursowe zbieramy tylko do 1 października, do godziny 23:59. Czasu pozostało naprawdę niewiele!


Weź udział w konkursie: zgłoś się tutaj.


Zapraszamy do umawiania terminów jazd testowych Multistradą V4 S lub Multistradą V4 Rally w salonach Ducati w całym kraju: w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Toruniu i Szczecinie. Do udziału w konkursie zachęcamy również wszystkie osoby, które miały już wcześniej okazję sprawdzić Multistradę V4 i chcą podzielić się swoją opinią na temat motocykla.

Nagroda jest niezwykle atrakcyjna – wyjazd dla Ducatisti do Hiszpanii o wartości 1790 euro! Razem z nami przeżyjesz niesamowitą przygodę i poczujesz prawdziwą wolność na Multistradzie V4! Opracowaliśmy wycieczkę cudownymi, krętymi trasami wiodącymi do najciekawszych miejsc w Andaluzji. Zachęcamy do sprawdzenia więcej szczegółów na temat wyjazdu. Informujemy, że zapisy wciąż są możliwe. Razem z naszym Partnerem, firmą MotoTravels.pl, zapraszamy wszystkich Ducatisti do wspólnego odpoczynku i zakończenia sezonu w najlepszym stylu.


Zwycięzcy konkursu zapewnimy między innymi:

  • transfery lotniskowe,
  • motocykl Ducati Multistrada V4 na czas wyjazdu,
  • transport motocykla i bagaży do Hiszpanii,
  • siedem noclegów w hotelu o wysokim standardzie w Esteponie,
  • udział w codziennych wycieczkach o łącznym dystansie 1750 km,
  • opiekę przewodnika w trakcie wyjazdu,
  • ubezpieczenie turystyczne,
  • oraz wiele innych – więcej o wyjeździe tutaj.Po stronie zwycięzcy konkursu pozostanie wyłącznie zakup biletów lotniczych do Malagi (i powrotnych), pokrycie kosztów własnego wyżywienia podczas wyjazdu (poza śniadaniami), paliwa do motocykla oraz biletów wstępu na atrakcje turystyczne. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, posiadających uprawnienia do kierowania motocyklem, które wzięły udział w jazdach testowych Multistradą V4 S lub Multistradą V4 Rally w salonach Ducati w Polsce. 

Nie zwlekaj i weź udział w konkursie już teraz: przed Tobą szansa na motocyklową przygodę życia w słonecznej Andaluzji!


Weź udział w konkursie: zgłoś się tutaj.#Ducati #MultistradaV4 #DucatiPolska #Konkurs