Promocje dealera

Monster z voucherem na szkolenie motocyklowe Ducati Riding Experience

2023-07-01

 

Tylko w lipcu i sierpniu w cenie zakupu motocykla Ducati Monster, Monster+ i Monster SP otrzymasz voucher na bezpłatne uczestnictwo w pierwszym poziomie szkolenia Ducati Riding Experience Road Academy w sezonie 2024.

Z myślą o wszystkich, którzy chcą zaznać potwornej frajdy z jazdy nowym Monsterem przygotowaliśmy wyjątkową ofertę wakacyjną. Teraz do każdego zakupionego Monstera otrzymasz możliwość wzięcia udziału w pierwszym etapie szkolenia Ducati Riding Experience Road Academy, czyli jednym z najlepszych tego typu kursów motocyklowych w Polsce.

Formuła DRE, organizowana przez Zespół Ducati Polska na oficjalnej licencji Ducati, z sukcesami funkcjonuje w naszym kraju już od dwóch sezonów. W tym czasie, razem z doświadczonymi instruktorami JC Group, wyszkoliliśmy już ponad 250 Ducatisti. Jak co roku trening DRE Road Academy Poziom 1 odbędzie się na nowoczesnym obiekcie Driveland pod Warszawą. Podczas dnia treningowego otrzymasz pakiet indywidualnych wskazówek dotyczących właściwej pozycji na motocyklu, czy odpowiedniego kierunku patrzenia w zakręt. Szkolenie to ogrom wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim kilkugodzinne ćwiczenia praktyczne, które pozwolą Ci zaznajomić się z działaniem systemów elektronicznych motocykla, nauczyć się dobierania optymalnej linii przejazdu po torze, nabrać pewności siebie podczas jazdy i tym samym poprawić Twoje bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Wydarzenia z cyklu DRE charakteryzują się też niesamowitą atmosferą, którą tworzą pasjonaci z całej Polski. Zapraszamy do zobaczenia relacji z tegorocznego szkolenia.
Oferta specjalna obejmuje motocykle Monster, Monster+ i Monster SP, które zostały zakupione w autoryzowanej sieci Ducati w Polsce i zarejestrowane w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 roku. Imienny voucher nie podlega wymianie na gotówkę bądź inne świadczenia, a także nie może zostać odsprzedany. Po ustaleniu daty przyszłorocznego szkolenia DRE Road Academy Poziom 1 skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które skorzystały z promocji w celu realizacji vouchera.


Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Twoim dealerem Ducati.


#Ducati #Monster #DRE #DucatiRidingExperience