Promocje dealera

Zamów nowe modele w przedsprzedaży na preferencyjnych warunkach

2023-10-10


Podczas internetowych premier z cyklu Ducati World Première poznajemy nowe motocykle na rok modelowy 2024. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zamówienie premierowych modeli w przedsprzedaży przygotowaliśmy specjalną, ograniczoną czasowo ofertę promocyjną.

Sprawdź korzyści, które możesz otrzymać decydując się na zakup Ducati Multistrada V4 S Grand Tour oraz DesertX Rally. Nie zwlekaj i już teraz zamów wymarzony motocykl na przyszłoroczny sezon.Multistrada V4 S Grand Tour stworzona została dla miłośników długodystansowych podróży w maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie. Model ten już w standardzie posiada zestaw bocznych kufrów, ale w ramach promocji możesz odebrać również kufer centralny, który znacznie powiększy pojemność bagażową i pozwoli zabrać ze sobą wszystko, co niezbędne podczas dalekich podróży. Składając zamówienie na Multistradę V4 S GT do 15 listopada 2023 roku włącznie, w cenie 125 900 złotych kufer centralny o wartości 3 200 złotych otrzymasz gratis!DesertX Rally to motocykl dla poszukiwaczy najbardziej ekstremalnych przygód. Charakteryzuje się najlepszymi komponentami ze sportowym rodowodem i najwyższej jakości rozwiązaniami, które sprawiają, że jest niezwykle skuteczny w terenie. Przy zamówieniu złożonym do 15 listopada 2023 roku obowiązuje cena promocyjna 99 900 złotych, natomiast spodziewana cena regularna po tym czasie wyniesie 104 900 złotych (ceny finalne podane zostaną wraz z publikacją cennika na rok modelowy 2024).


Oferta specjalna obejmuje motocykle Multistrada V4 Grand Tour i DesertX Rally, które zostały zamówione w ramach preorderu w autoryzowanej sieci Ducati w Polsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Twoim dealerem Ducati.


#Ducati2024 #Preorder