Wydarzenia

Ducati na Forza Italia 2023: relacja z włoskiego spotkania w Pałacu Rozalin

2023-07-25

 

W ciepłą, słoneczną niedzielę 28 maja 2023 roku odbyła się kolejna edycja niezwykle klimatycznej imprezy dla miłośników motoryzacji i kultury włoskiej. Wspaniałą atmosferę pasji stworzyli właściciele ponad 400 pojazdów zlotowych i ponad 3000 odwiedzających.

Włoskie perełki na dwóch i czterech kołach prezentowały się zjawiskowo w parkowej przestrzeni Pałacu Rozalin. Przekrój maszyn uczestników zlotu był imponujący. Obok siebie można było zobaczyć zarówno pojazdy zabytkowe, jak i najnowsze modele, samochody marzeń z plakatów, jak również leciwe auta z ciekawą historią. Nie zabrakło oczywiście włoskich jednośladów, a najliczniejszą grupę stanowili Ducatisti.

Dziękujemy za liczne przybycie na tegoroczną edycję Forza Italia, niekończące się rozmowy na stoisku Ducati Liberty Motors, na którym wyeksponowaliśmy tegoroczne nowości bolońskiego producenta: Diavela V4 oraz Multistradę V4 Rally. Przez całą niedzielę przez naszą "włoską enklawę" przewinęło się również mnóstwo motocyklistów na Ducati. Miło było zobaczyć wśród tylu pasjonatów włoskiej kultury silną reprezentację fanów maszyn z Borgo Panigale.


 

Czujesz, że nie może zabraknąć Cię na kolejnych eventach Ducati? Czekamy na Ciebie! Sprawdź nasz kalendarz wydarzeń, a także obserwuj Ducati Polska na Facebooku i Instagramie. Do zobaczenia na kolejnych edycjach Forza Italia!#DucatiPolska #ForzaItalia2023