Wydarzenia

Relacja z otwarcia salonu i serwisu Ducati w Szczecinie

2023-09-20


Otwarcie salonu i serwisu Ducati, które odbyło się 9 września 2023 roku w Szczecinie, przy ulicy Gryfińskiej 39B, zgromadziło wielu Ducatisti i entuzjastów motocykli, którzy mieli okazję podziwiać najnowsze modele marki, porozmawiać z przedstawicielami Ducati oraz wymienić się swoimi doświadczeniami z jazdy na włoskich jednośladach. Wydarzenie to stało się nie tylko okazją do poznania bliżej oferty Ducati, ale także do zintegrowania społeczności motocyklowej w Szczecinie.

Nowo otwarty salon Ducati w Szczecinie oferuje bogatą paletę modeli motocykli, które przypadną do gustu zarówno doświadczonym motocyklistom, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją motocyklową przygodę. Marka Ducati znana jest z niepowtarzalnego stylu, najnowocześniejszej technologii i osiągów, które sprawiają, że jazda na Ducati staje się prawdziwą przyjemnością.


Obiekt w Szczecinie powstał zgodnie z najnowszymi wytycznymi włoskiego producenta w zakresie designu i wyposażenia – zarówno salonu, jak i wyspecjalizowanego serwisu.

Otwarcie salonu i serwisu Ducati w Szczecinie to krok w stronę ułatwienia dostępu do motocykli bolońskiego producenta dla pasjonatów w zachodniej Polsce. Warto śledzić rozwój Ducati w tym regionie, ponieważ marka stale zaskakuje innowacjami i niezwykłymi rozwiązaniami, które czynią jazdę na motocyklu prawdziwą przyjemnością.
Zapraszamy na stronę szczecin.ducatipolska.pl oraz zachęcamy do obserwowania profili Ducati Szczecin na Facebooku i Instagramie.

Do zobaczenia!


#ForzaDucati #DucatiSzczecin