Wydarzenia

Wyjazd do Hiszpanii dla Ducatisti: zakończ sezon 2023 w najlepszym stylu

2023-09-07


Sezon motocyklowy w Polsce nieubłaganie zbliża się ku końcowi, ale nie musi to wcale oznaczać odstawienia ukochanej maszyny do garażu! Zachęcamy do udziału w zorganizowanym wyjeździe motocyklowym dla Ducatisti i wspólnego odpoczynku w słonecznej Hiszpanii.

Andaluzja to region pełen gorącego słońca, flamenco, korridy i fiesty. Dzięki zróżnicowanemu terenowi i obfitej roślinności południe Hiszpanii jest niezwykle urzekające. Oferuje dzikie plaże, ciągnące się bez końca gaje oliwne, pachnące plantacje pomarańczy, malownicze parki narodowe, szlaki górskie, a nawet pustynię. Costa del Sol, nazywane "wybrzeżem słońca", obejmuje południowe wybrzeże Morza Śródziemnego między Gibraltarem a przylądkiem Cabo de Gata. Najpiękniejsza pogoda panuje tu od kwietnia do listopada, jednak turyści z całego świata odwiedzają ten urokliwy zakątek Hiszpanii przez cały rok.

Na wybrzeżu Costa del Sol znajdują się popularne kurorty turystyczne, a linia brzegowa pięknie kontrastuje z turkusem Morza Śródziemnego. Czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w samym sercu Andaluzji, położony tuż przy plaży na terenie rozległych ogrodów, stanowić będzie naszą bazę wypadową. Codziennie będziemy wspólnie podróżować na motocyklach krętymi drogami asfaltowymi, a także podziwiać okoliczne atrakcje turystyczne, jak chociażby przepięknie położoną miejscowość Ronda, słynną andaluzyjską Ścieżkę Króla zawieszoną nad wąwozem, czy najbardziej wysunięty na południe punkt Gibraltaru. To jednak nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy wspólnie z naszym Partnerem, firmą MotoTravels.pl.

Jeśli chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę, poczuć prawdziwą wolność na swoim motocyklu Ducati i nie musieć martwić się logistyką, to zachęcamy do wspólnego wyjazdu. Wieloletnie doświadczenie naszego Partnera w organizowaniu takich wyjazdów, pozwolą Ci na nowo odkryć turystykę motocyklową! Musisz zadbać wyłącznie o zakup biletów lotniczych, a także o wspaniały nastrój – wszystkim innym, łącznie z transportem Twojego motocykla i bagaży, zajmiemy się my. Czy jesteś gotowy do odkrycia nowych horyzontów?

Hiszpania – Andaluzja: 14-21 października 2023


Długość wyjazdu: 8 dni
Start/meta: Estapona, Hiszpania
Lotnisko docelowe: Malaga (AGP)
Łączny dystans: 1 750 km
Charakter trasy: dobrej jakości kręte drogi asfaltowe
Forma wyjazdu: wyjazd stacjonarny z transportem motocykli i bagaży
Najważniejsze atrakcje: Sierra de Grazalema, Ronda, Gibraltar, Tarifa, El Caminito del Rey, Malaga
Zakwaterowanie: Hotel Sol Marbella Estepona Atalaya Park ****
Wyżywienie: śniadania (Bed&Breakfast)
Cena: 1790 euro (miejsce w pokoju dwuosobowym z losowo przydzieloną osobą), 2580 euro (uczestnictwo z osobą towarzyszącą) lub 2190 euro (miejsce w pokoju jednoosobowym)


Wyjazd do Hiszpanii dla Ducatisti: zapisz się tutaj.Liczba miejsc jest mocno ograniczona i decyduje kolejność wpłat. Masz pytania o szczegóły wyjazdu? Napisz do nas: kontakt@ducatipolska.pl. Zachęcamy też do obserwowania profili Ducati Polska na Facebooku i Instagramie, a także do śledzenia kalendarza wydarzeń Ducati


#Ducatisti #DucatiPolska #Hiszpania2023